KRÁSA S POTĚŠENÍM

Jste na pohádkově krásném místě! Je čas zapomenout na shon a nechat se unést odpočinkem. Věnujte trochu času svojí kráse - vždyť právě to je láska k sobě.
A v Beauty Salonu Retro Riverside je to také potěšení.
Naši odborníci poskytují ozdravující programy péče o obličej a tělo se speciálními technikami s využitím nejmodernější léčebné kosmetiky od předních kosmetických společností:
Princess,
Medik 8,
INNO-TDS,
Plasmolifting,
Long-Time-Liner,
Meder,
Aquashine,
Comfort Zone

KONZULTACE KOSMETOLOGA

Zpočátku je nutná konzultace odborníka a stanovení programu procedur. Náš lékař kosmetolog Vás prohlídne, určí diagnózu, předepíše léčbu nebo vybere individuální program pro péči o pokožku.

500,- CZK

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ

Comfort Zone Active Pureness

Účel - zdravý, zářící, hladký a sourodý vzhled pleti.
Díky vzorci speciální lékařské masky je procedura ideální jak pro mastnou, tak i unavenou suchou, zanícenou pleť, která je náchylná k akné, jakož i pro citlivou pleť.
Jemná masáž obličeje s pomocí profesionální kosmetiky zlepší krevní oběh a lymfatickou drenáž, napomůže uvolnit z pleti toxiny, přebytečný tuk, obnovit přirozenou vodní a kyselinovou rovnováhu a zdravý vzhled.
Ve výsledku je pleť matná, elastická, sourodá, objevuje se zdravá barva pleti.

60 minut
1.800,- CZK

.

HLOUBKOVÁ HYDRATACE

Comfort Zone Hydramemory

Účel - mladá vlhká elastická pleť, dlouhodobý účinek.
Procedura hloubkové hydratace pleti obličeje, krku a dekoltu zahrnuje použití aktivních účinných látek: kyseliny hyaluronová, trehalózi, extraktu z baobab, jojobového oleje a rýžového oleje.Výsledkem je okamžité obnovení rovnováhy vody, pleť se stává sourodou a zářící. Procedura napomáhá zachovat mládí. Doporučuje se pro všechny typy pleti a věkové skupiny, za suchého počasí, stejně jako před a po cestě letadlem.

60 minut
1.600,- CZK

.

OMLAZENÍ

Comfort Zone Sublime skin active lift

Unikátní anti-aging procedura

Účel: mladší, zdravá napnutá pleť na obličeji, krku a dekoltu. Omlazující procedura s využitím inovativní produktové řady profesionální kosmetiky Sublime Skin, vytvořené na základě nového přístupu k omlazení obličeje, krku a dekoltu.
Cílem je zabránit biologickému stárnutí.
Technologie ARCHI-LIFT™ pro okamžitý vnitřní lifting a vzorec VĚDECKY UVĚDOMĚLÝCH LÁTEK™ aktivně působí na tři hlavní komponenty krásné a zdravé pleti: vodu, aminokyseliny a lipidy. Dochází ke stimulaci regeneračního procesu na buněčné úrovni, hluboké výživě pleti. V důsledku toho se vyhlazují a redukují vrásky, zlepšuje se vzhled pleti a vyrovnávají se rysy obličeje.

90 minut
3.200,- CZK

ANTIOXIDAČNÍ VITAMINIZAČNÍ PROCEDURA

Comfort Zone Recover touch

Účel: obnovení zdravého zářivého vzhledu, svěžesti a pružnosti pleti obličeje, krku a dekoltu.
Procedura zahrnuje aromatický antistresový rituál, uvolňující masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikaci masky a závěrečnou fázi péče o obličej. Profesionální kosmetika Recover Touch hloubkově vyživuje a obnovuje suchou, unavenou pleť.
Ve výsledku se zlepšuje barva, vzhled a pružnost pleti, mizí známky únavy, následky špatné výživy, agresivního vlivu životního prostředí, stresu nebo kouření. Pleť vypadá svěží a zdravá.

60 minut
1.600,- CZK

MEZOTERAPIE

Jalupro, Aquashine nebo Princess.

Jedná se o léčebné mikroinjekce do střední vrstvy kůže individuálně vytvořených elixírů mládí a krásy.
Na rozdíl od externích prostředků pronikají elixíry pro mezoterapii obličeje do střední vrstvy kůže - dermis. V důsledku stimulace a výživy buněk fibroblastů, odpovědných za produkci kolagenu, se zvyšuje elasticita a turgor (vnitřní tlak) pleti obličeje, krku a dekoltu. Jedná se o rychlý a bezpečný způsob omlazení - vyživit pleť potřebnými složkami pro hydrataci, revitalizaci, lifting a vyhlazení jemných vrásek.

4.500,- CZK


VÝPLŇ KYSELINOU HYALURONOVOU

PRINCESS, HYAL 
Biorevitalizace pomocí injekčních přípravků na bázi kyseliny hyaluronové - to je efektivní procedura pro hydrataci pokožky a obnovení jejího stavu.
Účinek se projevuje dostatečně rychle a narůstá během několika týdnů, přičemž konečný výsledek se zachovává po dobu 4-8 měsíců.
Indikace pro provedení procedury: suchá kůže, předčasné stárnutí, fotostárnutí, hyperpigmentace, snížení turgoru pokožky, obnovení pokožky po chemickém peelingu, laserový resurfacing, plastické operace.
7.500,- CZK

PEELING

INNO-TDS

Tato procedura je známa už od starověku. Mýty říkají, že pod starou kůží se skrývá mladá. Proto léčitelé po staletí hledali recepty rychlého omlazení - peelingu kůže. Moderní vzorce kombinují směs různých organických kyselin pro regeneraci horní vrstvy kůže a vyřešení různých problémů, spojených s bakteriálními záněty, melaninem, zvýšenou suchostí a ochablostí kůže. V naprosto každém případě pouze odborník může vybrat optimální typ peelingu a postup aplikace.
Pro začátek se provádí čištění a odmašťování kůže. Peelingové látky mají odlupovací účinek, vyvolávají zrychlenou syntézu kolagenu a celkově zlepšují pružnost pokožky a její stav. Po 5-7 minutách se působení kyseliny neutralizuje a aplikuje se uklidňující maska. Pro zlepšení účinku je možné použít přístrojovou popeelingovou proceduru.
Po 3 dnech začíná proces exfoliace starých buněk, kůže se zcela obnovuje během příštích 3-5 dnů.

2.200,- CZK

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETOLOGIE

OMNILUX

Procedura, po které pleť vyzařuje energii, stává se hladkou a napnutou.
Je nepostradatelná po hlubokém peelingu a mezoterapii. Má příznivý vliv na celkový zdravotní stav. Používá se při léčbě deprese.
Fotodynamická terapie Omnilux kombinuje vyzařování světla LED laserem s aplikací senzibilizující látky, díky které se kůže stává citlivou na světlo. Fotodiody působí na buněčné úrovni, aktivizují metabolismus a zvyšují imunitu. Tkáně se nasycují kyslíkem, kůže se omlazuje, vyrovnává, zvyšuje se turgor (vnitřní tlak), odstraňují se malé záněty, snižuje se nežádoucí pigmentace, stopy po injekcích a zarudnutí mizí během několika minut. Procedura nevyžaduje žádné období pro regeneraci.

od 800,- CZK

PERNAMENTNÍ MAKE-UP

Long-Time-Liner

Nejpřirozenější a nejbezpečnější způsob docílit toho, aby rysy obličeje byly výraznější a vždy vypadat, jako byste právě odešla od maskérky.
Podrobný nákres umožňuje tím nejpříhodnějším způsobem zvýraznit tvar očí, obočí a rtů. Po udělání nákresu a výběru barvy se provádí mikropigmentace a speciální anestetikum dopomůže, aby byla procedura co možná nejpříjemnější. Aplikují se oční linky - tenké nebo jasnější čáry. Obočí vypadá přirozeně, jako chloupky. Tvar rtů může být dokonale symetrický, opticky je možné je zvětšit a vrátit jim přirozenou barvu.
Po proceduře se aplikuje speciální krém pro následnou péči. Po 3-5 dnech se provádí kontrolní procedura.
S permanentním make-upem se můžete smát i plakat, opalovat a koupat se, pít, jíst s vědomím, že váš make-up je vždy perfektní.
Procedura je bezbolestná, nezpůsobuje alergii a výsledek těší v průběhu dalších 2-3 let.

od 4,700,- CZK

DEPILACE

STUDENÝM A HORKÝM VOSKEM

Voskování - nejbezpečnější, nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak se zbavit nežádoucího ochlupení na jakékoliv části těla: na nohou a rukách, v oblasti třísel, podpaží. Důležitou roli hraje kvalita vosku - hydratuje pokožku, která se stává sametovou a hedvábnou.
Výsledkem pravidelných procedur je to, že chloupky zesvětlají, stávají se tenčí a téměř nerostou.

od 600,- CZK

MANIKÚRA

800,- CZK

PEDIKÚRA

1.200,- CZK

Rezervace

2017 Travelers choice     

Aktuální počasí-3°

-8° Úterý 20. 2. 2018 -1°
 • Teplota
  -3°
 • Vítr
  7,6 km/h
 • Vlhkost
  85%
 • Tlak
  1013 hPa

Rezervace