Speciální terapie Oxy-LED Spa kapsle

Představte si absolutně ideální podmínky pro vaše tělo.  Na kůži cítíte měkké teplo, vaše svaly uvolňuje lehká masáž, čich zachycuje příjemné aroma, zrak a sluch hladí tanec hudby a světla. A vy téměř fyzicky cítíte, jak každá buňka vašeho těla absorbuje zdraví.

Pohádka?
Ano. Nebo spíše něco fantastického! Je to sci-fi.

SPA centrum Retro Riverside nabízí svým hostům novinku ve světě wellness technologií - individuální kapsli AlphaLEDOxy-LightSpa™. Její futuristický vzhled zcela odpovídá fantastickým možnostem. Tajemství kapsle spočívá v současném působení na organismus infračerveného záření, páry a kyslíku. Zvláštní účinek se dostavuje v případě kombinace procedur v kapsli s různými zábaly a maskami. Ohřátá párou kůže otevírá póry, biologicky aktivní látky pronikají hluboko do těla a kyslík přispívá jejich rychlému a účinnému působení. Kromě toho procedura přispívá ke zlepšení prokrvení orgánů a tkání, čímž se zlepšují metabolické procesy v těle.

Omlazení díky zvýšení hladiny kyslíku podporuje regeneraci buněk, duševní aktivitu, zvyšuje odolnost organismu a posiluje imunitní systém. Kyslíková terapie je již dlouhou dobu úspěšně využívána pro rychlou regeneraci profesionálních sportovců.

Kromě zdravotního a kosmetického účinku jsou procedury v kapsli překvapivě příjemné. Vyzkoušejte si to také! Je to zcela nový zážitek.

TERAPIE PRO MILOVNÍKY POTĚŠENÍ

Elegantní futuristický vzhled je zcela v souladu s obsahem.
Maximální účinek se dostavuje jako výsledek harmonického působení sedmi faktorů:
kyslíková terapie,
termoterapie,
vibromasáž,
aeroionoterapie,
aromaterapie,
audioterapie,
chromoterapie.
Použití kapsle nemá žádné kontraindikace, protože program je vybírán individuálně.
30/40 min
850,- CZK / 990,- CZK

KYSLÍKOVÁ TERAPIE

V našem těle je více než 7 trilionů buněk. Zvýšení výměny kyslíku na buněčné úrovni má dlouhodobý regenerační, revitalizační a anti-aging efekt. Kyslíková terapie se již dávno úspěšně používá pro rychlou rehabilitaci, zlepší spánku, podporu aktivní duševní činnosti, detoxikaci organismu, štíhlou postavu a krásnou pleť.
V kapsli je kontrolována koncentrace kyslíku ve vzduchu, určeného ke vdechování a maximálnímu nasycení kůže kyslíkem.

TERMOTERAPIE

Správné působení tepelnou energií na organismus v různých režimech: od mírného uklidňujícího účinku suchého tepla až po efekt sauny. Teplota se v závislosti na programu v OXY kapsli pohybuje v rozmezí od 37°C do 81°C.
Konvekční teplo zajišťuje rovnoměrné hluboké prohřátí tkání, zvyšuje intenzitu metabolismu, zlepšuje periferní krevní oběh. Okysličená krev se dostává do obtížně přístupných míst tukových polštářů, zlepšuje funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému, zvyšuje imunitu. Kromě toho se aktivuje očista těla - z těla s přebytečnými tekutinami odchází toxiny a škodlivé látky.
To napomáhá zbavit se stresu, nervového a svalového napětí, pomáhá kvalitnímu spánku. Intenzivní termoterapeutické programy jsou zaměřené na hubnutí.
 

VIBROMASÁŽ

Probíhá během procedury na ergonomické sedačce s maximálním komfortem. Pomocí vibromasáže lze lépe dosáhnout cíleného účinku, než při klasické ruční masáži. Hlavní rozdíl je v reflexním působení na organismus. Tato metoda je založena tónickém reflexu - kontrakci svalů při působení určité frekvence a amplitudy vibrací. V důsledku toho se tkáně mnohem lépe prokrvují a zásobují kyslíkem, stoupá hladina hemoglobinu, aktivuje se průtok lymfy, což podporuje detoxikaci a účinně napomáhá v boji proti celulitidě. Současně s tím se stimuluje endokrinní a imunitní systém. Hluboké, ale jemné působení na svaly a páteř je vysoce efektivní při rehabilitaci po úrazech, zmírňuje bolesti, uvolňuje napětí v těch nejzatíženějších svalech.
 

AEROIONOTERAPIE

Specifická přirozená ionizace vzduchu se vyskytuje u velkého vodopádu nebo na břehu oceánu během silného příboje. Uvnitř kapsle jsou ionty produkovány pomocí aeroionizátoru.
Vdechování iontů, rozprášených ve vzduchu, vede k ozdravné aeroinhalaci, která je vysoce účinná při zánětlivých onemocněních dýchacích cest, kardiovaskulárních nemocech, pomalu se hojicích ranách, vředech, nervových poruchách a kožních onemocněních.
Kromě léčebného účinku chladí ionizovaný proud vzduchu obličej a tím vytváří dokonalé pohodlí, což dovoluje provést intenzivní tepelnou terapii, kterou není možné v tradiční sauně realizovat.

AROMATERAPIE

4 kombinace éterických olejů, rozprašovaných uvnitř kapsle, nejen vytváří příjemnou vůni, ale také působí na organismus pomocí dýchacích orgánů a kůže, což je nedílnou součástí celkového ozdraveného působení.

• Vigor (Energie) - aktivuje všechny životně důležité systémy organismu, podporuje jasné myšlení.
• Health (Zdraví) - stimuluje imunitní systém, zvyšuje odolnost organismu.
• Relax (Uvolnění) - napomáhá zbavit se stresu, způsobuje hlubokou relaxaci a kvalitní spánek.
• Cleanse (Očištění) - urychluje detoxikaci, zlepšuje lymfatickou drenáž, napomáhá hubnutí a působí na kůži, díky čemuž se stává mladá a krásná.

AUDIOTERAPIE

Hudba příznivě působí na růst rostlin, strukturu vody a lidské vědomí. Speciálně vybraná hudba je nezbytným doplňkem terapie - může pomoci uvolnit se a ponořit se do transu anebo naopak povzbudit.

CHROMOTERAPIE

Barevné světlo je účinné při léčbě a prevenci onemocnění, spojených s emočním napětím - je to jedna ze starobylých východních léčebných metod.
Světlo uvnitř SPA kapsle stimuluje mozek a kůži celého těla v závislosti na vlnové délce.

• Červené světlo vytváří optimistickou náladu, zlepšuje krevní oběh, svalový tonus a přispívá omlazení pokožky.
• Žluté světlo napomáhá zvýšit energii, vyvolává pocit štěstí a slunce, podporuje činnost mozku.
• Zelené světlo udržuje duševní a tělesnou energii v harmonii, pomáhá zklidnit emoce.
• Modré světlo zbavuje bolestí hlavy, uklidňuje, koncentruje, snižuje hyperaktivitu, aktivuje jasné myšlení a kreativitu.

COMFORT ZONE

OMLAZENÍ A PÉČE O PLEŤ

50 min
1.350,- CZK


TERAPEUTICKÝ A ANTICELULITNÍ ZÁBAL

60 min
1.900,- CZK
 

HUBNUTÍ A DETOXIKACE

40 min
850,- CZK
 

RELAXACE

40 min
850,- CZK
 

PROGRAM NA ÚLEVU OD BOLESTI

40 min
850,- CZK

Rezervace

2017 Travelers choice     

Aktuální počasí-3°

-8° Úterý 20. 2. 2018 -1°
 • Teplota
  -3°
 • Vítr
  7,6 km/h
 • Vlhkost
  85%
 • Tlak
  1013 hPa

Rezervace