Restaurant La Terrazza

Otvírací doba: pondělí - čtvrtek 18:00 - 20:00 hod, pátek - neděle 12:00 - 20:00 hod.

Výrazy jako „lokální“ a „sezónní“ pro nás nejsou jen prázdnými pojmy.

 

Každé 3 měsíce kompletně obměňujeme jídelní lístek tak, aby přirozeně ladil s každým ročním obdobím. S jeho sestavením nám pomáhá Radek Hasman, jeden z hlavních kuchařů pražské sítě restaurací La Bottega.

 

REZERVUJTE SI STŮL

"Tištěné menu u nás ale není jedinou možností. Hlavní kouzlo a moment překvapení spočívá v aktuální nabídce čerstvého masa, které vám číšníci přinesou na tácech přímo ke stolu. Hovězí z USA a Austrálie, jehněčí z Irska. Čerstvé ryby jako losos, jeseter nebo kambala. Sami si vyberete, který kousek (a jakým způsobem) chcete upravit. Nejste-li si jisti, naši kuchaři vám s výběrem velmi rádi pomůžou. V letní sezóně samozřejmě nechybí ani žhavé speciality na grilu.

Restaurace ve zlatých tónech s romantickou atmosférou a nádechem luxusu je jako stvořená pro gurmánskou večeři při svíčkách, ale i pro oběd s vaším obchodním partnerem, narozeninovou oslavu nebo třeba svatební hostinu. Kapacita je 50 míst, k dispozici je také oddělený salónek pro 10 osob."

Může vás také zajímat...
Degustační menu

DEGUSTAČNÍ MENU Klíčem k nejlepšímu gastronomickému zážitku je bezesporu čerstvost surovin, ze kterých naši kuchaři pro Vás degustační menu připravují.…

À la carte menu

NOVÉ À la carte menu   Ať už je vám bližší italská pasta nebo poctivý steak, v naší restauraci se…

Grilovací terasa

Ani sebedokonalejší jídlo samo o sobě nestačí. Chceme mnohem víc než vás jen nasytit. Uděláme vše pro to, aby se…

Lobby Bar

Profesionální personál, útulné prostředí a tlumené barvy jsou zárukou příjemně uvolněné atmosféry v kteroukoliv denní dobu. Tohle je místo, kde…