Wellness

Luxusní Wellness Centrum

Tohle je místo, kde se zhmotní vaše sny o dokonalé relaxaci. Kde zapomenete na starosti všedních dnů a ponoříte se do světa výjimečných smyslových požitků. V našem luxusním dvouetážovém wellness centru najdete vše, po čem toužíte.

 

Celodenní vstupné do wellness: 1300,- Kč za osobu. Ubytovaní hosté hotelu mají vstup zahrnut v ceně ubytování.

Světlý, velkoryse pojatý prostor s bazénem, ve kterém nechybí masážní trysky a protiproud. S kouzelným výhledem na jezero a přímým vstupem na terasu.

 

O patro níž vás čeká intimně osvětlená místnost s vířivkou a romantická odpočívárna s krbem a polohovacími lehátky. K dispozici je vám také 5 druhů saun – finská, turecká, herbální, infra a tepidarium.

 

Obzvlášť v zimním období jistě oceníte venkovní švédskou lázeň, kde se topí dřevem. Zatoužíte-li po pohybu, navštivte naše fitness. A pokud se naopak chcete oddat sladkému nicnedělání a nechat se hýčkat uměním našich zkušených masérek, máme pro vás na výběr celou řadu nejrůznějších procedur.

Masáže

Nabízíme Vám širokou škálu léčebných i relaxačních masáží. Vychutnejte si například voňavou aroma masáž celého těla či uvolňující thajskou masáž.

Péče o tělo

Pokud to se svým zdravím myslíte skutečně vážně, neváhejte vyzkoušet některou z následujících procedur. Vaše tělo Vám za to poděkuje!

Oxy-led Spa Kapsle

Kyslík je elixír života. Terapie, která je omlazující a vysoce relaxační. Zbavuje stresu, detoxikuje tělo, odbourává celulitidu, pomáhá při bolesti,…

Salón krásy

Věnujte trochu času svojí kráse – vždyť právě to je láska k sobě. A v Beauty Salonu Retro Riverside je…

Privátní Wellness

Po 22. hodině nabízíme hotelovým hostům jedinečnou příležitost zamluvit si celé wellness pro sebe a užít si tak pozdní večer…